صفر و یک
X

مشترک گرامی

نظر به تغییرات در حوزه مجوزهای جدید و صدور پروانهServco(ارائه خدمات ارتباطی ثابت) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به جای مجوز قبلی(ISDP)، شرکت شهراد شبکیه با همکاری شرکت مهندسی صفرویک پرداز نائل به اخذ پروانه کشوریServco گردیده است.لازم بذکر است که این تغییر هیچگونه خللی در ارائه و پشتیبانی سرویس شما ایجاد نخواهد نمودو صرفا تغییرات در حوزه نام شرکت و قرارداد می باشد.

وب سایت شرکت مهندسی صفرویک پرداز
قبل از نصب و راه اندازی | اینترنت شهراد

چگونه می شود از یک شرکت دیگر که هم اکنون ADSL داریم به سراغ شما بیاییم

برای این منظور باید ابتدا از طریق آدرس http://crm.shahrad.com پوشش شهراد را کنترل نموده و اگر تائید بود بایستی درخواست جمع آوری سرویس از طریق شركتی كه در حال حاضر با آن ارتباط دارید به مخابرات ارسال شود تا خط آزاد گردد

چه مدت زمانی طول می کشد تا سرویس ADSL پس از عقد قرارداد راه اندازی شود

پس از واریز وجه به حساب شهراد، اگر خط مورد نظر دارای بدهی نباشد به طور معمول دو روز ۷۲ ساعت کاری طول می کشد تا خط تلفن شما از طرف مخابرات رانژه شود. پس از آن نیز تا دو روز آینده عملیات نصب (بسته به درخواست شما بصورت تلفنی یا حضوری) انجام خواهد شد.

من یک کاربر معمولی با روزی 4 الی 5 ساعت کار در اینترنت هستم، آیا سرویس 2 گیگابایتی برایم جوابگو است

البته که ملاک مصرف حجم اینترنت، مدت زمان کار با اینترنت نیست و به عوامل متعددی بستگی دارد اما طبق برآورد ما، چنانچه شما یک کاربر معمولی هستید این حجم ترافیکی که در سرویسهای ما معرفی شده برای شما مناسب می باشد.

نحوه بررسی پوشش دهی مرکز مخابراتی مان به چه صورتی است

ابتدا وارد آدرس سایت shahrad.net شده و در قسمت بررسی پوشش خدمات شماره خط به همراه کد شهر وارد نموده و وضعیت سرویس دهی را مشاهده نمایید.

هزینه ی عملیات رانژه و جمع آوری و نصب و راه اندازی چقدر است

هزینه دایری و جمع آوری 5000 تومان به فاکتور سرویس اضافه میگردد که شرکت نیز آنرا عینا" به مخابرات پرداخت می کند. در صورت انتخاب نصب حضوری مبلغ 9500 تومان دیگر نیز به فاکتور افزوده میشود ، دقت کنید به ارقام مذکور مالیات برارزش افزوده طبق نرخ هر سال اضافه میشود.

خط منزل به نام من نیست، امکان ثبت‌نام برای من وجود دارد؟

با کد ملی خود بعنوان استفاده کننده ثبت نام نمایید چنانچه به احتمال 50 درصد خط برگشت داده شد هزینه پرداختی عودت داده میشود

از شرکت دیگری سرویس دارم، نحوه دریافت سرویس از شما چیست

جهت ثبت نام نباید رانژه شرکت دیگری بر روی خط فعال باشد در غیر اینصورت خط از مخابرات به دلیل رانژه کشی تکراری برگشت داده میشود.باید قبل از پرداخت فاکتور ثبت نام شده سرویس قبلی از روی خط شما جمع آوری شده باشد.

صفحه‌ها